پربازدیدترین ها

جدیدترین نوشته ها

اسلام و امنیت

اسلام ضامن ایجاد امینت عقیده

گروه شهرستان ها: امام جمعه قشم گفت: اسلام ضمن ایجاد امینت برای عقیده و تفکر و جان انسانها خواستار دوری از جنگ و خونریزی است.

حجت الاسلام محمد عبادی زاده در گفت و گو با خبرنگار شبستان در بندرعباسبا بیان مطلب فوق افزود: آزادی ادعایی که غرب فقط شعار آن را می دهدهزار و ۴۰۰ سال پیش در دین اسلام مطرح شد.

وی درباره نتیجه بعثت پیامبر اسلام گفت: با برانگیخته شدن حضرت محمد (ص) به پیامبری برتمام مظاهر شرک خط بطلان کشیده شد.
وی ادامه داد: وحدت ، یکدلی و اخوت میان تمام مسلمانان شعار اصلی قرآن است و خداوند خواستار نزدیکی مسلمانان به یکدیگر است.
حجت الاسلام عبادی زاده اضافه کرد: کسانی که مروج نفاق و تفرقه میان مسلمانان هستند تحت وسوسه های دشمنان قرار دارند.

امام جمعه جزیره قشم در استان هرمزگان نتیجه همدلی و همزیستی و اتحاد برادرانه مذاهب مختلف اسلامی را ترقی، عمران و آبادی کشورهای مسلمان و دور شدن از تهدیدات بدخواهان جوامع اسلامی دانست.

دریانیوز : بدلیل عدم پرداخت تسهیلات بانکی توسط بانک “ملت”، اجرای فاز اول مجتمع فرهنگی و حسینیه امامزاده سید مظفر(ع) که قرار بود در اواخر سال جاری به بهره برداری برسد به تاخیر افتاد .
مدیر کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت : عدم همکاری بانک”ملت” در پرداختن تسهیلات چهار میلیارد ریالی؛ این طرح در اسفند ماه آماده افتتاح و بهره برداری نیست .
حجت الاسلام ” محمد عبادی زاده” افزود: در صورت همکاری این بانک ، مجتمع فر هنگی و حسینیه حرم مطهر امامزاده سید مظفر (ع)در ماه مبارک رمضان سال آینده به بهره برداری می رسد . عبادی زاده خاطر نشان کرد؛‌باتوجه با خشکسالیهای سال های اخیر و با هدف ایجاد ارزش افزود موقوفات، باغات موقوفه در سراسر استان احیا می شود .
وی از شناسنامه دار شدن مو قوفات استان در سالهای ۸۷ و ۸۶ خبر داد و افزود : پرونده ۵۵ موقوفه خوار دولتی و خصوصی در دادگاههای استان تشکیل شده است که تاکنون هشت پرونده با صدور رای به نفع اوقاف هرمزگان خاتمه یافته است . عبادی زاده با بیان اینکه سه هزار آب انبار در استان وجود دارد ؛ خاطر نشان کرد : بیش از ۱۵۰۰ آب انبار در استان وقف شده اند. وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه وقف بایستی فرهنگ شود ؛ خواستار مشارکت روحانیون اصحاب قلم و رسانه ها در جهت تحقق این پیام معظم له شد .

به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
بازدید 533 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در نصاویر
محتوای بیشتر در این بخش: « تصاویر

دیدگاه ها و اظهار نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید

به ما بپیوندید

نوشته های قدیمی تر

کتاب های منتشر شده

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %